artykuł seriale

„Czarny poniedziałek” od 21 stycznia w HBO | Już dziś pierwszy odcinek w HBO GO

Don Cheadle, Andrew Rannells i Regina Hall pojawią się w nowym serialu „Czarny poniedziałek”, którego premiera odbędzie się od 21 stycznia w HBO. Ale już dziś zobaczyć można przedpremierowo pierwszy odcinek w HBO GO.

Don Cheadle as Mo, Andrew Rannells as Balir and Regina Hall as Dawn. Photo: Miller Mobley/Showtime

19 października 1987 roku przeszedł do historii jako Czarny poniedziałek. Tego dnia przez globalne rynki przetoczył się jeden z największych krachów po II wojnie światowej, a giełda na Wall Street odnotowała największą dzienną stratę w historii. Nikt nie wiedział, co było przyczyną tych zdarzeń… do czasu. Serial „Czarny poniedziałek” (Black Monday) opowiada o grupie outsiderów, którzy przejęli klub oldboyów z Wall Street i… doprowadzili do upadku największego na świecie systemu finansowego.

Don Cheadle as Maurice Monroe and Andrew Ranells as Blair Pfaff in BLACK MONDAY (Episode 1, „365”) – Photo: Erin Simkin/SHOWTIME

Twórcami serialu są Jordan Cahan i David Caspe, a producentami Seth Rogen oraz Evan Goldberg. W rolach głównych występują: wyróżniony dwoma Złotymi Globami Don Cheadle, Andrew Rannells oraz Regina Hall. W pozostałych rolach pojawią się Yassir Lester, Horatio Sanz oraz Michael James Scott. Gościnnie w produkcji pojawią się także m.in.: Bruce Dern, Julie Hagerty, Eugene Cordero oraz Jason Michael Snow. Za produkcję serialu odpowiada telewizja Showtime we współpracy z Sony Pictures Television.

Don Cheadle as Maurice Monroe in BLACK MONDAY (Episode 1, „365”) – Photo: Erin Simkin/SHOWTIME

Pierwszy odcinek produkcji przedpremierowo jest już dostępny od dzisiaj, 8 stycznia, w HBO GO. Premiera w HBO i HBO GO odbędzie się 21 stycznia. Serial liczyć będzie 10 odcinków.

%d bloggers like this: