recenzja wideo

Karin Smirnoff „Krzyk orła” | Recenzuje Przemysław Poznański [WIDEO]

Kontynuacja „Millenium” znalazła się bez wątpienia w dobrych rękach, bo Smirnoff udowodnia, że nie tylko potrafi na nowo ożywić stworzone przez Stiega Larssona postaci, ale i znajduje poruszające, a przede wszystkim aktualne problemy, z którymi Lisbeth Salander i Mikael Blomkvist powinni się zmierzyć. „Krzyk orła” recenzuje Przemysław Poznański.

OBEJRZYJ FILM 🎬

Na dalekiej północy Szwecji szykują się zmiany. Chęć przejęcia naturalnych terenów wzbudza pożądanie nie tylko globalnych korporacji, ale także organizacji przestępczych. Jednak nie to sprowadza Lisbeth Salander do miasteczka Gasskas. Zostaje ona opiekunką swojej siostrzenicy Svali, której matka niedawno zniknęła. Wkrótce dwie rzeczy stają się jasne: dziewczyna jest niezwykle utalentowaną nastolatką i… jest obserwowana.

Mikael Blomkvist również zmierza na północ. Magazyn „Millennium”, w którym pracuje, nie będzie już drukowany. Co gorsza, na temat mężczyzny, którego ma poślubić jego córka, krążą niepokojące plotki. Kiedy skrywana przez wielu prawda zaczyna niepostrzeżenie wychodzić na światło dzienne, Salander staje się ostatnią nadzieją Blomkvista.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: