artykuł

Fragment powieści Hanny Cygler „Gra na cztery” | Powieść ukaże się 12 marca pod naszym patronatem

„Kiedy dotarła do garderoby, zobaczyła, że jest ostatnia. Wszyscy muzycy już się rozeszli po próbie. Znowu była sama. Westchnęła i otworzyła szafkę. Był ciepły maj, więc trzymała w niej tylko torebkę na ramię. Chwyciła ją i wówczas z szafki wyleciała kartka papieru. Zdumiona pochyliła się, by ją podnieść. ZAŁATWIĘ CIĘ, SUKO”. Przeczytajcie fragment powieści Hanny Cygler „Gra na cztery”. Książka ukaże się 12 marca nakładem Domu Wydawniczego Rebis pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com.

Hanna Cygler, autorka takich powieści jak „Grecka mozaika”, „Tylko kochanka”, „W cudzym domu” czy „Pokonani” wraca 12 marca z nową książką. W powieści „Gra na cztery” bohaterki – dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii, menedżerka kwartetu smyczkowego i publicystka kulturalna – przekonują się, że wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie przekłada się na biegłość w sztuce życia. Trudne relacje z mężczyznami, toksyczne związki rodzinne, mroczne tajemnice, rywalizacja z kolegami muzykami, którzy nie przebierają w środkach, by dostać się na muzyczny top – muzyka nie chroni przed takimi problemami. Czy sobie z nimi poradzą?

Dzięki uprzejmości Domu Wydawniczego Rebis prezentujemy fragment powieści. Wejdźcie do świata nowej książki Hanny Cygler.

Książka jest już dostępna w przedsprzedaży.

%d bloggers like this: