artykuł

Mamy 10 lat! | Dziękujemy i zapraszamy

Mamy 10 lat! Dużo? Mało? Liczymy ten czas nie miesiącami i latami, ale liczbą opublikowanych tekstów i zrealizowanych materiałów wideo.

W naszym przypadku to niemal 1000 recenzji, ponad 260 wywiadów, ponad 130 felietonów, w tym autorstwa pisarzy: Dawida Kornagi, Wojciecha Guni, Anny Fryczkowskiej, Joanny Jodełki, Bohdana Głębockiego, wiele materiałów wideo, ponad 1100 artykułów, bo staramy się trzymać rękę na literackim pulsie.

Przez najbliższe miesiące będziemy celebrować naszą dekadę pytając ludzi literatury o to, jak im upłynęło ostatnie dziesięć lat, co stworzyli, czym się zachwycili, ale też co planują. Już w sobotę na nasze 10 pytań na 10-lecie odpowie Vincent V. Severski.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali i wspierają zupelnieinnaopowiesc.com swoim merytorycznym zaangażowaniem. Znajdziecie na naszej stronie teksty autorstwa Małgorzaty Żebrowskiej, Sylwii Sørensen, Sylwii Zientek, Vincenta V. Severskiego, Krzysztofa Domaradzkiego, Aleksandry Bartelskiej, Klaudii Kieliszczyk, Margot Lampy-Słabosz, Jacka Szafranowicza, Edyty Niewińskiej.

Dziękujemy i zapraszamy!

Przemysław Poznański i Jakub Hinc

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: