PATRONATY

Kontakt

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem powieść „Koniec samotności” Benedicta Wellesa, która ukaże się nakładem wydawnictwa Muza. O książce: Jules i jego rodzeństwo Marty i Liz bardzo różnią się między sobą, jednakże łączy ich tragiczne wydarzenie: jako dzieci dorastające w opiekuńczej rodzinie stracili w wypadku rodziców. Mimo, iż wszyscy zostali umieszeni w tym samym internacie, każde z nich wybrało odmienną drogę życiową, oddalają się od siebie i tracą z oczu. Zwłaszcza, tak pewny niegdyś siebie, Jules coraz bardziej wycofuje się w świat marzeń. Zaprzyjaźnia się jedynie z tajemniczą Alvą, lecz dopiero wiele lat później uświadomi sobie, ile ona dla niego znaczyła – i co przez cały czas przed nim ukrywała. Jules, jako dorosły człowiek, ponownie spotyka Alvę. Wydaje się, że mogliby odzyskać stracony czas, jednak wtedy ponownie dogania ich przeszłość.

Więcej: „Koniec samotności” Benedicta Wellsa od dziś w księgarniach | Książce patronuje Zupełnie Inna Opowieść

Recenzja książki: Żyj i pamiętaj | Benedict Wells, Koniec samotności | patronuje Zupełnie Inna Opowieść

tylko_kochankaMiło nam poinformować, że zupelnieinnaopowiesc.com objęła patronatem najnowszą powieść Hanny Cygler „Tylko kochanka”, która 28 marca 2017 r. ukaże się nakładem wydawnictwa Rebis. Powieści Hanny Cygler – i to tylko te wydane przez wydawnictwo Rebis – sprzedały się w 150 tys. egzemplarzy i znajdują się na szczycie rankingów czytelniczych, a każda nowa książka to ważne wydarzenie dla rzeszy fanów. A mimo to nie lubi, gdy określa się ją mianem pisarki i każdy, kto ją zna, wie, że nie ma w tym cienia kokieterii. Może dlatego, że jej droga do księgarskich półek wcale nie była prosta i wielokrotnie przyszło jej przełknąć gorzką pigułkę.

Więcej: Objęliśmy patronatem powieść Hanny Cygler „Tylko kochanka” | Książka ukaże się 28 marca nakładem wydawnictwa Rebis

Recenzja książki: Mimo wszystko | Hanna Cygler, Tylko kochanka

Rozmowa z autorką: Prawda i wyobraźnia Hanny Cygler | Z autorką powieści „Tylko kochanka” rozmawia Przemysław Poznański

 

KIOP_ZZupelnieinnaopowiesc.com znalazła się w gronie patronów wydania książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta”. Dziennikarz śledczy Krzysztof M. Kaźmierczak, autor opartej na faktach powieści kryminalnej „Krótka instrukcja obsługi psa” chce wydać jej ciąg dalszy – alternatywne zakończenie. Na dodatek ma ono być uzupełnione o coś unikalnego: nigdy niepublikowane dokumenty z czasów PRL nawiązujące do treści powieści. Zbiórka na książkę pt. „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” prowadzona jest na stronie wspieram.to/zemsta i tam też znajdują się szczegółowe informacje na jej temat. Wsparcie książki „Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta” to nie tylko okazja do udziału w ciekawym wydarzeniu. Wszyscy, którzy pomogą w wydaniu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody – do wyboru z bogatego zestawu przygotowanego przez autora. Są wśród nich propozycje limitowane i o szczególnym charakterze. Przykładowo można zdecydować jak będzie nazywała się jedna z osób występujących w powieści, wybrać kolor włosów bohaterki, a także spotkać się z autorem na kawie.

Recenzję książki „Krótka instrukcja obsługi psa” znajdziecie tutaj: DETEKTYW, PISMAK I PSY | Krzysztof M. Kaźmierczak, Krótka instrukcja obsługi psa

Szczegóły na temat zbiórki znajdziecie na wspieram.to/zemsta

O książce: Ostatni rozdział | Krzysztof M. Kaźmierczak, Krótka instrukcja obsługi psa. Zemsta [pod naszym patronatem]

Nikomu_OkladkaMamy przyjemność poinformować, że zupelnieinnaopowiesc.com objęła patronat nad antologią opowiadań „Nikomu się nie śniło”, który ukaże się nakładem wydawnictwa Czwarta Strona.

Recenzja książki: Marzenia i koszmary | Nikomu się nie śniło | Pod patronatem zupelnieinnaopowiesc.com

wykupslowo2Mamy przyjemność poinformować, że Zupelnieinnaopowiesc.com objęła patronatem konkurs literacki „Nikomu się nie śniło”, będący elementem eksperymentalnego projektu Wykup Słowo. To już jego druga edycja – efektem pierwszej był tomik „Autostop(y)”, jedno z ciekawszych wydarzeń na książkowym rynku w 2015 roku. Więcej tutaj

Spotkanie z autorami antologii: Sen grupowy (bez manifestu)

„Nikomu się nie śniło” (wydawnictwo Czwarta Strona) – to tytuł antologii dziewiętnastu opowiadań, które łączy wspólny temat – zależności między snem a jawą. To już drugi tom wydany w ramach akcji „Wykup słowo”, wymyślonej przez Katję Tomczyk. Uczestnicy projektu mogą wykupione przez siebie podczas zbiórki na portalu crowdfundingowym słowa, frazy lub imiona umieścić w opowiadaniach pisanych przez pisarzy zaproszonych do projektu. Podczas spotkania w warszawskim MiTo niektórzy z nich opowiadali o swojej przygodzie z projektem, o pisarskich wyzwaniach i planach, a także o tym czy tworzą grupę literacką. Spotkanie prowadził Przemysław Poznański a Zupełnie Inna Opowieść była jednym z patronów medialnych tego przedsięwzięcia.

 

BANER DRUGI INFO

Miło nam poinformować, że Zupełnie Inna Opowieść objęła patronatem wydarzenie Debiutanci: Hermetz, Wojtaszczyk, Zielińska. Zapraszamy 30 maja 2015 r., o godz. 18:00, do De Revolutionibus. Books&Cafe, przy ul. Brackiej 14 w Krakowie. 

Przekroczyli granicę, spełnili marzenie i nie spoczywają na laurach – debiutanci. Hermetz, Wojtaszczyk, Zielińska. Opowiedzą o tym 30 maja w Krakowie, ale dla „Zupełnie Innej Opowieści” uchylają rąbka tajemnicy już dziś. Przeczytaj.

ZNÓW NIE NAPISAŁAM KRYMINAŁU. Rozmowa z Lilianą Hermetz, autorką „Alicyjki”

CIĄGLE MAM WRAŻENIE, ŻE TO NIE CHODZI O MNIE. Rozmowa z Kubą Wojtaszczykiem, autorem „Portretu Trumiennego”

DEBIUTANTEM MOŻNA BYĆ CAŁE ŻYCIE. Rozmowa z Aleksandrą Zielińską, autorką „Przypadku Alicji”

levante-wizualMiło nam poinformować, że Zupełnie Inna Opowieść objęła patronatem książkę Edyty Niewińskiej „Levante”. Książka ukaże się dzięki zbiórce na portalu Kultura Hula!. Zajrzyjcie pod ten link i zostańce mecenasami kultury. [Aktualizacja 05 lutego 2015] Książka zebrała całą kwotę potrzebną na wydanie.

[Aktualizacja 19 maja 2015] Książka już jest na rynku. Oto nasza recenzja

KAŻDY MA WŁASNE DEMONY. Rozmowa z Edytą Niewińską Dávila, autorką powieści „Levante”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s